Įstiklintas balkonas – puiki išeitis praplėsti mažas erdves, išsaugoti namuose šilumą, o kartu sukurti namuose ir puikų estetinį vaizdą.

Plastiko langų balkono stiklinimo sistema – tiems, kurie planuoja gyvenamąją patalpą plėsti balkono pagalba, o tai reiškia, jog ruošiasi balkoną apšiltinti.

Tai populiarus ir seniausiai naudojamas balkonų stiklinimo būdas, dar vadinamas šiltu balkonų stiklinimu. Šis balkonų stiklinimas leidžia ne tik sumažinti temperatūros svyravimus Jūsų balkone, bet ir sudaro galimybę padidinti buto gyvenamąjį plotą.

Pasirinkus šias konstrukcijas, balkonų įstiklinimui naudojami tie patys, plastikinių langų gamybai naudojami PVC profiliai. Ilgesni ir sudėtingesni balkonai jungiami specialiomis jungtimis, o kampinių balkonų stiklinimui naudojamos standartinės 90 laipsnių jungtys, kurios stiprinamos cinkuoto plieno armatūra, todėl yra tokios pat patvarios kaip ir plastikiniai langai. Renkantis šį balkonų stiklinimo būdą galima pasirinkti profilio spalvą, iš labai plačios spalvų paletės.

Svarbus balkonų stiklinimo plastiku privalumas - saugumas, nes ši sistema yra tvirta, stipri ir sandari. Jei Jūsų balkonas yra pirmame ar viršutiniame pastato aukšte - papildomai galima komplektuoti priešįsilaužiminius langų apkaustus, kas iki minimumo sumažins įsilaužimo tikimybę.

Plastikinės varstomos balkono stiklinimo sistemos privalumai:

  • umažina temperatūros svyravimus balkone;
  • puikiai izoliuoja šilumą;
  • pasižymi itin geromis garso izoliavimo savybėmis;
  • sudaro galimybę praplėsti gyvenamąją erdvę;
  • leidžia balkono erdvę išnaudoti produktyviau;
  • yra galimybė pasirinkti profilių spalvą ir raštą;
  • garantuoja saugumą;
  • užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą;
  • užtikrina puikias vėdinimo galimybes;
  • galimas sudėtingų balkono konstrukcijų stiklinimas.

 

Ši balkonų stiklinimo sistema, be savo privalumų, turi ir trūkumų. Jos negalima rinktis tada, kai balkonas nedidelis, siauras, apkrautas daiktais ar baldais. Ši sistema, kaip ir įprastiniai plastikiniai langai - yra varstoma į patalpos vidų, todėl vėdinimui atidaryta varčia gali trukdyti naudotis Jūsų balkono erdve.

Kitas balkonų stiklinimo plastiku trūkumas - balkonų stiklinimo konstrukcijos svoris. Tai įprastiniai plastikiniai langai su stiklo paketais, kurie sveria pakankamai daug, todėl balkonų konstrukcijos apkraunamos papildomu svoriu, kas gali būti pavojinga labai senos statybos pastatui, kurių pas mus dar pakankamai daug. Visada, prieš renkantis šią balkonų stiklinimo sistemą, rekomenduojame pasitarti su architektu, namų priežiūros įmonės inžinieriumi.

Nori su mumis susisiekti?
Kontaktai